امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105543
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،مسجد جامعی که به صورت نمادین ریاست شورای شهر موشها را نیز عهده دار است با حضور در جشن بزرگ این فیلم در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،مسجد جامعی که به صورت نمادین ریاست شورای شهر موشها را نیز عهده دار است با حضور در جشن بزرگ این فیلم در برج میلاد ضمن بازدید از غرفه نهادهای کار و تفریحات و سرگرمی هایی که برای کودکان در نظر گرفته شده بود، گفت: تاکنون چنین اتفاقی برای هیچ فیلمی نیافتاده و پس از سالها سینما باعث شادی کودکان شده است.

رئیس شورای شهر تهران اظهار امیدواری کرد بهترین شرایط برای اکران گسترده «شهر موشها 2» فراهم شود و تمام کودکان این سرزمین بتوانند مخاطب این فیلم خوب باشند.

در جشن بزرگ «شهرموشها» که چهارشنبه در برج میلاد برگزار شد نزدیک به دو هزار نفر حضور داشتند که حدود 550 نفر را کودکان تشکیل می دادند.

براساس این گزارش،مراسم جشن «شهر موشها 2»‌ در محوطه باز برج میلاد از ساعت 19 تا 21  روز چهارشنبه 29 مرداد برگزار شد و در میان مردم و بچه‌ها چهره‌هایی چون احمد مسجدجامعی رئیس شورای شهر، حسین مرعشی معاون اسبق گردشگری، حسین مسافرآستانه مدیرعامل مؤسسه رسانه‌های تصویری و سینماگرانی چون مسعود رایگان، رویا تیموریان، سیدضیاء هاشمی، پگاه آهنگرانی، سیدمحمود رضوی، مجید جوزانی، هوشنگ گلمکانی و رضا عطاران نیز دیده شدند.

همچنین قبل از آغاز فیلم مدیران بانک گردشگری به عنوان اسپانسر اصلی فیلم با حضور بر روی سن ده میلیون تومان سهام این بانک را به عوامل اصلی و سه میلیون تومان به سایر عوامل «شهر موشها 2» اهدا کردند.

براساس این گزارش، اکران رسمی «شهر موشها2» از روز چهارشنبه 5 شهریور با پایان اکران «رد کارپت» در سینماها آغاز می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها