امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105545
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
کمال تبریزی در خصوص برگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و مشکلاخت فیلم در حوزه دفاع مقدس اظهار داشت:تصور می کنم کمتر کارگردانی در سینمای ایران ...

کمال تبریزی در خصوص برگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و مشکلاخت فیلم در حوزه دفاع مقدس اظهار داشت:تصور می کنم کمتر کارگردانی در سینمای ایران وجود داشته باشد که تمایل به ساختن فیلم در خصوص دفاع مقدس نداشته باشد اما واقعیت تاسف بار این است که علیرغم ادعای فراوان مسئولین و نهادهای مرتبط هیچکدام به صورت واقعی از ساخت فیلم های مربوط به دفاع مقدس حمایت نمی کنند و عملا تنگناها و دشواری های ساخت این گونه سینمایی به حدی است که کارگردان و سازنده را به تدریج ناامید و سرانجام از کرده خویش پشیمان می کنند.

کارگردان فیلم« همیشه پای یک زن در میان است» بیان کرد:ساخت فیلم مناسب و در شان این سینما نیازمند پشتیبانی و حمایت همه جانبه و بی شائبه است که باید گفت در عمل وجود خارجی ندارد ولی ادعای آن در حرف بسیار است به حدی که گوش آسمان را کر می کند اما صد افسوس که آفتابه لگن هفت دست است و شام و نهار هیچ !

وی ادامه داد:  مادامی که اینگونه است اتفاق جدی در این خصوص رخ نخواهد داد. فیلمنامه شهید باقری بیش از یک سال است که توسط آقای گوهری نوشته شده و بنده آمادگی خود را برای ساخت آن اعلام کرده ام اما حرکت و تمایل جدی از طرف نهادهای ذیربط برای تامین بودجه لازم و کافی برای آن نشان داده نشده و وجود ندارد.

کارگردان فیلم دفاع مقدسی «شیدا» در خاتمه اظهار داشت:هرچند که فیلمنامه ای زیبا و منحصر به فرد توسط آقای گوهری به رشته تحریر درآمده است و به ناچار باید اعلام تاسف عمیق کرد از این همه فاصله موجود میان حرف و شعار از یک سو و عمل همه نهادهای ذیربط پر مدعا از سوی دیگر.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها