امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105553
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۶
تعداد بازدید: 87
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «فلسطین حره»، سازمان عدالت و توسعه حقوق بشر به نقل از منابع فلسطینی وابسته به جنبش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «فلسطین حره»، سازمان عدالت و توسعه حقوق بشر به نقل از منابع فلسطینی وابسته به جنبش حماس اعلام کرد که سه فرمانده بارز گردانهای «القسام» شاخه نظامی حماس با کمک یک هیئت امنیتی وابسته به اطلاعات مصر ترور شدند.

بر اساس این گزارش فرماندهان ترور شده منتظر گروه امنیتی مصری برای بررسی نامه‌هایی که پیشتر بین اطلاعات مصر و گردانهای القسام رد و بدل شده بود، بودند اما تیم مصری مکان این فرماندهان را به رژیم صهیونیستی اطلاع می‌دهد.

القسام معتقد است که ارتش مصر تحت نظارت «موساد» سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی است و یک گروه امنیتی مصری مستقیما بر اساس دستورات «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور فعلی عمل می‌کنند.

«زیدان القنائی» عضو دفتر مشورتی سازمان عدالت و توسعه بشرخواستار بررسی فوری اتهامات مطرح شده به مصر در مورد دخالت در ترور فرماندهان القسام شد .

«رائد العطار»، «محمد ابوشماله»، و «محمد برهوم» سه فرمانده بارز حماس روز پنجشنبه در بمباران جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شهید شدند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها