امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105605
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 96
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، با پیگیری اداره کل نظارت و بازرسی امور نیرو و ارتباطات سازمان بازرسی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، با پیگیری اداره کل نظارت و بازرسی امور نیرو و ارتباطات سازمان بازرسی مناقصه 3. 7 هزار میلیارد ریالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با عنوان اجرای طرح خدمات عمومی اجباری(USO) در خصوص ارائه خدمت اینترنت پرسرعت برای متقاضیان روستاهای دارای تلفن ثابت خانگی ابطال شد.

با توجه به برگزاری مناقصه محدود یک مرحله‌ای تحت عنوان « اجرای طرح خدمات عمومی اجباری(USO) در خصوص ارائه خدمت اینترنت پرسرعت (با حداقل سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه) برای متقاضیان روستاهای دارای تلفن ثابت خانگی فاقد این امکان از طریق خرید خدمات با مشارکت اپراتورها» در تیرماه امسال از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و انتخاب شرکت مخابرات ایران به عنوان برنده مناقصه، ایرادات قانونی از جانب بازرسی امور نیرو و ارتباطات بر مناقصه مذکور وارد و در نهایت پیگیرهای به‌ عمل آمده از سوی بازرسان این اداره کل، موجب لغو مناقصه شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار