امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105637
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۶
تعداد بازدید: 436
حسین یکتا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب بیان داشت: پیروزی جریان انقلاب اسلامی قطعی است به شرطی که "آرم" برایمان مهمتر از ...

حسین یکتا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب بیان داشت: پیروزی جریان انقلاب اسلامی قطعی است به شرطی که "آرم" برایمان مهمتر از "آرمان" نباشد

به گزارش پیروان موعود ،حاج حسین یكتا، مسئول بنیاد خاتم الاوصیا در این مراسم اظهار داشت: یكی از سنگرهای جنگ نرم همین جا است كه خوشبختانه نیروهای انقلاب اسلامی در آن حضور یافته اند.

وی بیان داشت: این نمایشگاه، گوشه ای از كار جبهه ای است كه ما شاهد آن هستیم، فضای مجازی سخت تر، ریزتر و حساس تر است و هر كسی به شخصه در سنگر و خاكریز خودش حضور دارد.

یكتا اظهار داشت: اخلاص است كه محور جمع شدن بچه های انقلابی در اینجا شده است، این اخلاص را همانگونه كه در دوران دفاع مقدس می دیدیم در اینجا نیز قابل مشاهده است، این هماهنگی ها و جبهه سازی ها در آینده نزدیك با همكاری و هماهنگی بخش های دیگر نظام یك لشگر و سنگر عظیم را به وجود خواهد آورد كه ان شاالله موفقیت ها و پیروزی های بزرگتری را كسب می كند.

وی گفت: در این راه، پیروزی قطعی است به شرطی كه "آرم" برایمان مهمتر از "آرمان" نباشد. ولایت پذیری دوران ظهور را در سایه ولایت فقیه تمرین می كنیم.

http://dl.p313.ir/up/do.php?img=1479

http://dl.p313.ir/up/do.php?img=1480

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها