امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10564
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۷
تعداد بازدید: 72
محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص پرداخت باقی پول بازیکنان اظهار داشت: طبق هماهنگی‌های ...

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص پرداخت باقی پول بازیکنان اظهار داشت: طبق هماهنگی‌های انجام شده کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس نسبت به میزان پرداخت باقیمانده قرارداد فصل گذشته بازیکنان پرسپولیس تصمیم‌گیری خواهد کرد و همه چیز را مشخص می‌کند.

وی افزود: از این به بعد هم هر بازیکنی مصاحبه‌ای کرد که همه را برای ماندنش در پرسپولیس به شک بیندازد می‌تواند از پرسپولیس برود و آزادِ آزاد است.

وی یادآور شد: پرسپولیس تیمی است که عاشق و معتقد می‌خواهد. پرسپولیس تیمی است که به عشق 35 میلیون هوادار باید به دنبال جام باشد، اگر غیر از این است هر کس دوست دارد برود.

مدیرعامل قرمزپوشان تاکید کرد: افرادی که در پرسپولیس بازی می‌کنند باید با عشق و اعتقاد کار خود را انجام دهند، بمانند و مبارزه کنند. هر کس این کار را دوست ندارد باز هم می‌گویم می‌تواند برود. اما به مردم اعلام می‌کنم که آقایان آیا به خاطر پول این کار را کردند یا خیر، مطمئن باشید همه را به مردم می‌‌گویم که چه کسی پرسپولیس را دوست دارد و چه کسی پولش را. البته این تعداد بازیکنان بسیار کم هستند و آن قدر زیاد نیستند.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها