امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105640
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در حاشیه مراسم روز پزشک و در جمع خبرنگاران در مورد تجمیع

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در حاشیه مراسم روز پزشک و در جمع خبرنگاران در مورد تجمیع بیمه‌ها گفت: وزارت بهداشت به شدت به تجمیع بیمه‌ها علاقه‌مند است. تجمیع بیمه‌ها سبب می‌شود تا برنامه‌های سلامت را بهتر پیگیری کنیم.

وزیر بهداشت در مورد اجرای بسته بهداشتی نیز گفت: یکشنبه آینده رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور گرد هم می‌آیند تا برنامه‌های بسته بهداشت از طرح تحول نظام سلامت به آنها اعلام شود.

وی خاطرنشان کرد: البته بخشی از اعتبارات درمان را به حوزه بهداشت اختصاص دادیم که مبلغی معادل 200 میلیارد تومان می‌شود و کار را شروع کردیم.

هاشمی در مورد ارسال کمک‌های ایران به غزه پس از اعلام مصر مبنی بر بازگشایی مرز غزه گفت: تا ساعت 18 امروز اتفاق خاصی رخ نداده بود و وزارت خارجه مصر در جواب نامه‌نگاری‌های ما اعلام کرد که کمک‌های لازم را به غزه ارسال کرده‌‌اند.

وی با بیان اینکه ایران آمادگی ارسال پزشک و تجهیزات لازم را به غزه دارد،گفت: همچنین آماده هستیم تا از مجروحان فلسطینی پذیرایی کنیم.

وزیر بهداشت در مورد کمک بخش خصوصی به وزارت بهداشت گفت: ما قبلاً اعلام کرده‌ایم که بخش خصوصی چگونه می‌تواند به ما کمک کند. البته در حوزه تجهیزات سرمایه‌ای نیاز است که ابتدا هلدینگ‌هایی که یک طرف آن وزارت بهداشت است تأسیس شود و سپس نسبت به آن اقدام کنیم.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها