امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105648
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالله رمضان‌زاده سخنگوی دولت اصلاحات در گفت‌وگو با روزنامه شرق، درباره رویکرد

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالله رمضان‌زاده سخنگوی دولت اصلاحات در گفت‌وگو با روزنامه شرق، درباره رویکرد اصلاح‌طلبان به دولت اظهار داشت: ما همیشه تصور می‌کنیم که خواسته‌های ملت ایران همین خواسته‌هایی است که ما در سطح سیاسی داریم ولی وظیفه رئیس‌جمهوری رسیدگی به نیازهای همه‌جانبه همه مردم مانند فقر و کاهش تورم است.

*خواسته‌های سیاسی مهم‌تر است

رمضان‌زاده تأکید کرد: آقای روحانی باید تعادلی در بین مطالبات ایجاد کند تا بتواند به خواسته‌های هر دو گروه (توده مردم و روشنفکران) پاسخ دهد؛ من به عنوان یک روشنفکر عقیده دارم که خواسته‌های سیاسی مهمتر است اما واقعیت این است که برخی از مردم برای تأمین نان شب خود نیازمند کار روزانه هستند.

عضو شورای مرکزی جبهه منحله مشارکت در پاسخ به این سؤال که اصلاح‌طلبان تا کجا حامی روحانی باقی می‌مانند تصریح کرد: دفاع از روحانی به معنی تأئید صحت همه کارهای ایشان نیست، بحث بر سر این است که خواسته‌ها از آقای روحانی چه چیزهایی است و باید بر چه چیزهایی پافشاری کرد. باید مقدورات دید و در نظر گرفت که رئیس‌جمهوری چقدر دستش برای انجام کار باز است.

وی با بیان اینکه تصمیم‌گیری برای آقای روحانی سخت است، بهبود شرایط کشور را نیازمند ریسک‌پذیری مدیران دانست و افزود: این امر به این معنی است که آنها باید نتیجه اعمال خود را بپذیرند و ما نیز بدانیم که امکان اشتباه از طرف آنها هم وجود دارد.

رمضان‌زاده اظهار داشت: مشکل دیگر آقای روحانی عدم تقویت مواضع ایشان از سوی کابینه است که به نظر می‌رسد کابینه برای خود وظیفه‌ای در دفاع از مواضع رئیس‌جمهور نمی‌بیند. در حالی که تمامی اعضای دولت باید خود را به دفاع از مواضع رئیس‌جمهور متعهد و موظف بدانند و عمل کنند.

وی در پایان گفت: به طور مثال آقای ربیعی باید بیاید و گزارشی را از آنچه بر تأمین اجتماعی گذشته بدهد تا معلوم شود سرچشمه فساد کجا بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار