امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105649
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، محمد اسماعیلی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته دولت و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، محمد اسماعیلی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته دولت و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر اظهار داشت: مسائل قرآنی امروز جزء اموری است که همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی وظیفه خود می‎دانند که از آن حمایت کنند.

وی با اشاره به اینکه در حمایتی که از سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه برنامه‎‏های قرآنی در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، شاید برخی از نمایندگان مجلس اطلاع نداشتند، افزود: چرا که همه نمایندگان حامی فعالیت‎های قرآنی هستند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تاکید داشت: هر چه از دست نمایندگان مجلس شورای اسلامی برآید از فعالیت‎های قرآنی از نظر مالی و قانونی حمایت خواهند کرد.

فعالیت‎های قرآنی همچون دژی در برابر تهاجمات فرهنگی دشمن

اسماعیلی با تاکید بر اینکه باید در برابر تهاجمات فرهنگی که از سوی دشمنان صورت می‎گیرد یک سد محکم و دژ مستحکم در کشور جمهوری اسلامی ایران ایجاد شود، ادامه داد: امیدواریم انتظارات مقام معظم رهبری را در زمینه تربیت قرآن آموزان عملی کنیم.

این مسئول یادآور شد: باید برای کسب موفقیت در برابر چنین تهاجمات فرهنگی به فعالیت قرآنی و قرآن تمسک جوییم.

وی قرآن را چراغ راه و سخن خدا دانست و بیان داشت: همواره باید با راهنمایی و هدایت این کتاب راهنما در زندگی و در عرصه‌‏های مختلف گام برداریم.

انتهای پیام/73006/ب20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها