امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105654
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار  پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا تابش رئیس فراکسیون محیط‌زیست مجلس شورای اسلامی و دبیرکل هفدهمین مجمع عمومی

به گزارش خبرنگار  پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا تابش رئیس فراکسیون محیط‌زیست مجلس شورای اسلامی و دبیرکل هفدهمین مجمع عمومی کنفرانس نمایندگان آسیا و اقیانوسیه پیرامون محیط‌زیست و توسعه در افتتاحیه این کنفرانس که در هتل استیناس تهران برگزار شد، از هیأت‌های پارلمانی به پاس حضور در این کنفرانس قدردانی کرد.

وی در ادامه یادآور شد: در کمیته اجرایی شانزدهمین کنفرانس، مجلس شورای اسلامی به اتفاق آرا به عنوان میزبان مجمع هفدهم انتخاب شد.

وی اضافه کرد: پس از انتخاب ایران، من به عنوان دبیرکل به دلیل اهمیت موضوع موظف شدم تمام تلاش خود و همکارانم را برای برگزاری اجلاس به کار گیریم.

رئیس فراکسیون محیط‌زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به دعوت ایران از هیأت‌های پارلمانی سایر کشورها برای حضور در اجلاس تهران تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم در این زمینه انجام شد تا کنفرانس به نحو مطلوب برگزار شود.

تابش با بیان اینکه جلسات متعددی از سوی کمیته‌ها برای برگزاری اجلاس برگزار شد، تصریح کرد: تدوین موضوع کنفرانس جزو اولین اقدامات بود؛ در این زمینه جلساتی برگزار شد تا موضوع براساس نیازها، واقعیات و ضرورت‌ها انتخاب شود.

تابش تهیه دستورکار برای کمیته اجرایی و مجمع را دیگر اقدام انجام شده در راستای برگزاری کنفرانس برشمرد و توضیحات دیگری پیرامون این موضوع ارائه کرد.

وی تهیه و تدوین پیش‌نویس بیانیه تهران، دعوت از 46 کشور عضو برای حضور در کنفرانس را از دیگر اقدامات انجام شده در این راستا عنوان کرد و افزود: گام‌های متعددی برای برگزاری هر چه بهتر این کنفرانس برداشته شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار