امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105663
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لی‌چویانگ رئیس مجمع عمومی کنفرانس نمایندگان کشورهای حوزه آسیا و اقیانوسیه پیرامون محیط

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لی‌چویانگ رئیس مجمع عمومی کنفرانس نمایندگان کشورهای حوزه آسیا و اقیانوسیه پیرامون محیط زیست وتوسعه (اپسد) امروز در هفدهمین مجمع این کنفرانس که در هتل اسپیناس تهران برگزار شد با ابراز تأسف از عدم برقراری توازن میان اقتصاد و محیط زیست سالم، گفت: چالش‌های زیست‌محیطی امروز دیگر نگرانی یک کشور خاص نیست.

وی این مشکلات را دامنگیر همه کشورهای جهان عنوان کرد و خاطرنشان کرد: کلید حل مشکلات امروز در دنیا توسعه پایدار و حل مشکلات زیست‌محیطی است. بنابراین این مسائل باید برای بشریت مد نظر قرار گیرد.

لی‌چویانگ با تأکید بر اینکه پایداری و ثبات جهانی جز به توسعه پایدار محقق نمی‌شود، گفت: در گذشته ساکنین زمین سعی می‌کردند محدودیت‌های منابع زیست‌محیطی را به تنهایی مدیریت کنند اما امروز باید با مشارکت یکدیگر این موضوع را حل و فصل کنند و ثبات آینده بدون همراهی همگان امکان‌پذیر نیست.

وی با اعلام اعتقاد راسخ به مثمرثمر بودن مشارکت مجالس گفت: برگزاری اینگونه جلسات بیانگر این واقعیت است که برای این مسئله اهمیت قائلیم و من از همه پارلمان‌ها می‌خواهم در این بحث به صورت فعال مشارکت داشته باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار