امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105666
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
محمدجواد محمدی‌نوری دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به فعالیت مجدد

محمدجواد محمدی‌نوری دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به فعالیت مجدد خانه احزاب اظهار داشت: احیا خانه احزاب فرصتی ایده‌آل برای همبستگی سیاسی در کشور است.

وی با اشاره به تلاش‌های دولت و سایر نهادها در احیا درست خانه احزاب اظهار امیدواری کرد با تشکیل خانه احزاب فصل جدیدی در تدوین رفتارهای سیاسی آغاز شود .

محمدی نوری با تأکید بر اینکه نباید برخی کج‌سلیقگی‌ها باعث بروز تفرقه دوباره در خانه احزاب شود، گفت : خانه احزاب بایستی به معنای واقعی خانه فعالان سیاسی و حزبی باشد .

دبیرکل جمعیت جوانان خاطرنشان کرد: در یک خانه حتما اندیشه‌های برادر و خواهر و حتی دو برادر با هم در تضاد است اما در هر حال باید پذیرفت همه اعضای خانه بایستی زیر پرچم پدر خانواده یعنی نظام و آرمان‌های انقلاب قرار گرفته و از خطوطی که باعث ایجاد تفرقه و نفاق می‌شود خارج شوند.

وی در پایان اختلافات اندیشه را لازمه توسعه سیاسی مطلوب یک جامعه سالم برشمرد و گفت : باید در اندیشه‌های اختلافی با رعایت مصادیق اسلامی و انقلابی و رقابتی سالم به نتیجه مناسب جهت بقا سیاسی برسیم و اگر غیر از این باشد همان سرنوشتی نصیب ما می‌شود که اکنون در کشورهای همسایه دیده می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها