امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105673
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین یکتا رئیس قرارگاه خاتم‌‌الاوصیاء (ص) عصر امروز در افتتاحیه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین یکتا رئیس قرارگاه خاتم‌‌الاوصیاء (ص) عصر امروز در افتتاحیه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال جبهه انقلاب اسلامی که در تالار گفت‌وگو برگزار شد اظهار داشت: به سهم خود به کسانی که در جبهه فرهنگی انقلاب تلاش می‌کنند و امروز یکی از عرصه‌ها و سنگرهای آن را می‌بینیم خسته‌‌نباشید گفته و آرزوی موفقیت دارم.

رئیس قرارگاه خاتم‌الاوصیاء (ص) با بیان اینکه در سه سال گذشته و بعد از قضیه فتنه جمعی به این فکر بودند که اگر رفقای جبهه فرهنگی دور یکدیگر باشند چقدر خوب خواهد بود،‌افزود:‌در واقع مقام معظم رهبری هم سخن از جنگ نرم داشتند و دشمن روبه‌روی ما نیز آرایش جبهه‌ای به خود گرفته که کار جبهه کار سختی است.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: جمعی از کسانی که در بحث‌های علوم انسانی فعالیت داشته و برخی نیز در رسانه‌های دیداری و شنیداری و جبهه‌های مختلف در استان‌ها با فضاهای بومی مختلف امروز یک جبهه را تشکیل داده که در این نمایشگاه می‌بینیم.

یکتا با تأکید بر اخلاص موجود در این جبهه فرهنگی تصریح کرد: برخی از این جوانان ما را به یاد حسن باقری‌ها می‌اندازند که او برای کار خبرنگاری رفت اما بزرگترین نیروی راهبردی در جنگ قبل از شهادت شد.

رئیس قرارگاه خاتم‌الاوصیاء (ص) با تأکید بر اینکه این جبهه همراه با جبهه‌های دیگر و دستگاه‌های دیگر نظام در کار فرهنگی است، اظهار داشت:‌در آینده نزدیک یک لشکر عظیم شکل گرفته و پیروزی‌های بزرگ در راه است.

وی با تأکید بر اینکه پیروزی قطعی است به شرط اینکه آرم‌ما از آرمان‌مان مهم‌تر نباشد،‌گفت: امروز این جبهه فرهنگی مردمی،‌حرفه‌ای و تخصصی که دوستان عاشق انقلاب از آن حمایت کرده و عدم پشتیبانی از آن را در دست گرفته‌اند،‌انشاءالله تحویل صاحب عصر (عج) خواهیم داد.

یکتا همچنین خاطرنشان کرد: به کسانیکه بخواهند ضربه‌ای وارد کنند می‌گویم کور خوانده‌اند چرا که لشکر عظیم مخلصان بسیجی مقام معظم رهبری به خط شده‌اند و هنوز پا بر زمین دوخته‌‌اند و حرکت نکرده‌اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه پا بر زمین کوبیدن است و هنوز حرکت را شروع نکرده‌ایم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها