امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105681
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
غلامحسین دارایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین در اقدامی اطلاعاتی از ...

غلامحسین دارایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین در اقدامی اطلاعاتی از زمان ورود یک محموله مواد مخدر توسط یک قاچاقچی سابقه‌دار از یکی از استان‌های همجوار اطلاع یافته و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: این مأموران در اقدامی غافلگیرانه، قاچاقچی مواد را در هنگام انتقال 15 کیلوگرم تریاک دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: همچنین این مأموران در هنگام کنترل خودرو‌های عبوری از عوارضی آزادراه قزوین - تهران به یک دستگاه سواری پراید مشکوک شده و خودرو را متوقف کردند که در بازرسی از خودرو، 300 گرم مواد مخدر شیشه کشف و دو قاچاقچی را در این زمینه دستگیر کردند.

دارایی با اشاره به اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده قزوین عنوان کرد: با اجرای این طرح 97 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر در این شهرستان دستگیر و 614 گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و ضبط شد.

وی افزود: با اجرای این طرح توسط مأموران انتظامی شهرستان آبیک نیز دو قاچاقچی و 9 نگهدارنده مواد مخدر با 489 گرم انواع مواد دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به دستگیری 10 نگهدارنده مواد مخدر در شهرستان تاکستان خاطرنشان کرد: هشت نفر در شهرستان البرز و دو نفر در شهرستان بویین زهرا نیز با اجرای این طرح دستگیر شدند و در مجموع 524 گرم مواد مخدر در این دو شهرستان کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/2667/ط20/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها