امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105683
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
منصور جعفری همزمان با روز پزشک در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: آیین تجلیل و بزرگداشت پزشکان برگزیده و نمونه استان به همراه تجلیل از ...

منصور جعفری همزمان با روز پزشک در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: آیین تجلیل و بزرگداشت پزشکان برگزیده و نمونه استان به همراه تجلیل از پیشکسوتان فردا در سالن پیامبر (ص) دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه بیش از 2 هزار نفر عضو نظام پزشکی استان هستند که در قالب نظام پزشکی اردبیل، پارس‌آباد، خلخال، مشگین‌شهر و گرمی خدماتی به آن‌ها ارائه می‌شود، ادامه داد: در خود اردبیل 650 پزشک لیسانسیه پروانه‌دار و ماما عضو نظام پزشکی هستند که از خدمات این مجموعه استفاده می‌کنند.

رئیس نظام پزشکی استان اردبیل افزود: ما براساس قوانین و مقررات مجلس وظیفه صدور پروانه و رسیدگی انتظامی و ارائه خدمات رفاهی را داریم تا بتوانیم در خدمت جامعه پزشکی بوده و خدمات مطلوبی را ارائه کنیم.

جعفری تصریح کرد: تعرفه‌های پزشکی که توسط هیئت وزیران برای بخش خصوصی و دولتی ابلاغ می‌شود در سازمان نظام پزشکی در قالب کمیته سه نفره مورد رسیدگی قرار گرفته و در این زمینه اعلام نظر نهایی انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: نظام پزشکی و سازمان‌های بیمه‌گر سقف تعرفه تعیین شده را مورد بررسی و ارزیابی نهایی قرار داده و تعرفه به صورت رسمی برای اجرا ابلاغ می‌‌شود که امسال نیز این تعرفه‌ها ابلاغ شده و همه پزشکان مکلف هستند خدمات انجام دهند.

رئیس نظام پزشکی استان اردبیل با انتقاد از وعده تحقق‌نیافته اعلام تعرفه بخش جراحی داخلی، بیهوشی و فیزیوتراپی گفت: تاکنون در این زمینه تعرفه‌ای ابلاغ نشده و همچنان منتظر هستیم تا هر چه سریع‌تر در این زمینه تصمیم‌گیری انجام شود.

جعفری ادامه داد: نظام پزشکی به صورت جدی بر عملکرد پزشکان نظارت کرده و این نظارت در استان اردبیل از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

وی در پایان تصریح کرد: پزشکان استان اردبیل در بیشتر مواقع فداکار و ایثارگر هستند و حتی گاه پایین‌تر از تعرفه آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند که در این زمینه تلاش و جدیت بر این است تا برنامه‌ریزی‌ها به سمت یک رویکرد رضایت‌بخشی بیشتر مردم حرکت کند.

انتهای پیام/62001/م30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها