امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105689
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان رضا ناظری اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان رضا ناظری اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان با استفاده از خودروهای تیزرو از مسیرهای اصلی و فرعی اقدام به حمل جابجایی مقادیری مواد مخدر از زاهدان به ایرانشهر می کنند،ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران با اقدامات انجام شده و کار اطلاعاتی موفق شدند چهار خودرو متهمان را در محور زاهدان به ایرانشهر توقیف و 316 کیلو و 700 گرم مواد مخدر کشف کنند.همچنین در این عملیات شش متهم دستگیر شدند.

ناظری تصریح کرد: در یک عملیات دیگر و پس از یک سری کار اطلاعاتی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا حامل مواد که از زاهدان قصد عزیمت به استان تهران را داشت پس از خروج از ترمینال مسافربری شناسایی و در بازرسی صورت گرفته از خودرو تعداد 16 بطری نوشابه حاوی تریاک جمعا" به مقدار 30 کیلو و 700 گرم کشف و پنج نفر در این ارتباط دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ماموران یگان تکاوری شهرستان سراوان نیز روز گذشته در پاکسازی ارتفاعات این شهرستان موفق شدند،331 کیلو و 800 گرم تریاک را از زیر ماسه‌ها کشف و ضبط کنند.
انتهای پیام/75005/خ/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها