امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105698
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار صفوة الله امام وردی محمدی صبح امروز در رابطه با جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار صفوة الله امام وردی محمدی صبح امروز در رابطه با جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع کلاهبرداری های تلفنی انجام شده از شهروندان از سال 1387 تاکنون، کارآگاهان پلیس آگاهی استان خراسان شمالی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه هیچ مجرمی از دست پلیس در امان نخواهد بود افزود: ماموران پلیس آگاهی با همکاری اداره اطلاعات با تلاش های شبانه‌روزی و تحقیق و تجسس فراوان در نهایت موفق شدند فردی به هویت (م.ن) اهل یکی از روستاهای شهرستان بجنورد و ساکن فعلی تهران را شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در ادامه با اشاره به اینکه متهم از سال 1387 اقدام به کلاهبرداری تلفنی در حد وسیع می نموده، تصریح کرد: متهم با دفاتر اسناد رسمی و پزشکان تماس گرفته و خود را نماینده سازمان حج و زیارت، هلال احمر، ایثارگران سپاه، بنیاد شهید و ... معرفی کرده و عنوان داشته شما برنده سفر حج شده اید و سریعا جهت واریز وجه به جلوی دستگاه خودپرداز یا بانک های مربوطه مراجعه کنید.

سردار محمدی ادامه داد: این کلاهبردار پول را به شماره حساب خود، همسرش، فرزندان، برادرش و دیگر همدستانش در استان های دیگر به عنوان اینکه افراد نامبرده رئیس کاروان هستند واریز می کرد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم در این مدت از شماره‌های متعدد تلفن همراه و دیگر شماره هایی که اعلام داشته حضور ذهنی ندارد با شهروندان تماس گرفته و پس از کلاهبرداری ، اقدام به شکستن سیم کارت ها و گوشی ها کرده است.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در ادامه با اشاره به شناسایی شماره حساب های متهم گفت: متهم در بازجویی های به عمل آمده به کلاهبرداری از 300 نفر در سراسر کشور به مبلغ 5 میلیارد ریال اعتراف کرده است.

سردار محمدی با اشاره به اینکه متهم سابقه دار بوده و با قرار وثیقه آزاد شده ، بیان داشت: وی هم اکنون با قرار بازداشت موقت از شعبه سوم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بجنورد در زندان به سر می برد.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات از متهم همچنان ادامه دارد ، خاطرنشان کرد: در صورت وجود شاکی و کلاهبرداری به شگرد فوق مراتب را به پلیس آگاهی استان خراسان شمالی با شماره تلفن 05842182833 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها