امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105705
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، به منظور تحقق وظایف سازمان جمعیت هلال احمر و وزارت بهداشت و برای افزایش مشارکت دانشگاه‌ها برای ارائه خدمات ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، به منظور تحقق وظایف سازمان جمعیت هلال احمر و وزارت بهداشت و برای افزایش مشارکت دانشگاه‌ها برای ارائه خدمات داوطلبانه و انسان‌دوستانه این تفاهم‌نامه به امضا رسید.

این تفاهمنامه با استفاده از ظرفیت‌های وزارت بهداشت بین سازمان جوانان هلال احمر و معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت در 5 ماده تنظیم و به امضاء رسید.

در این پیش‌نویس برنامه‌نویسی و آموزش دانشجویان با محور خدمات انساندوستانه، مدادی، اجتماعی و فرهنگی، کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه، کمک به موضوع سلامت، تلاش در جهت تفاهمنامه‌های ملی و بین‌المللی، توانمندسازی کانون‌های دانشجویی و ایجاد زمینه‌های لازم برای همکاری جوانان دانشجو بویژه در میان نیازمندان و آسیب‌دیدگان محور فعالیت‌ها قرار گرفته است.

اجرای این تفاهمنامه از سوی سازمان جوانان هلال احمر و معاونت دانشجویی خواهد بود و برای اجرا، کمیته‌هایی در سطح استان‌ها تشکیل می‌شوند.

این تفاهمنامه به مدت 5 سال اجرا خواهد شد و اجرای آن در مکان‌هایی مستقل خواهد بود.

سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در قالب برگزاری مانورهای امدادی برنامه‌ریزی لازم را برای مشارکت کانون‌های دانشجویی فراهم خواهد کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها