امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105710
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
سجاد قربان اوغلی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به حضور موسسه تنظیم و نشر  آثار امام خمینی (ره) در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب ...

سجاد قربان اوغلی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به حضور موسسه تنظیم و نشر  آثار امام خمینی (ره) در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در محل پارک گفت‌وگو اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی از ضرورت و اهمیت ویژه‌ای برخودار است به طوری که لازم است در طی سال، چندین نوبت، شاهد برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی باشیم.

مدیریت فناوری اطلاعات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) حضور مسئولان در این دوره از نمایشگاه را برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بسیار مثمر ثمر دانست.

وی ادامه داد: موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) چندین سال است که نرم‌افزارهای زیادی را در ارتباط با آثار امام خمینی (ره) و همچنین آثار مورد ارتباط با رهبر معظم انقلاب تولید و عرضه می‌کند.

وی گفت‌:‌ 10 نرم‌افزار جدید در کنار گلچینی از نرم‌افزارها در این غرفه به شکل رایگان به مخاطبان عرضه می‌شود.

مدیریت فناوری اطلاعات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: پورتال این موسسه به زبان‌های انگلیسی، عربی و اردو آثار امام خمینی (ره) را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار