امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105714
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
سید حسین موسویان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: مؤسسه فرهنگی یاسین امین برای دومین بار در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی ...

سید حسین موسویان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: مؤسسه فرهنگی یاسین امین برای دومین بار در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی شرکت کرده است.

مسئول این مؤسسه فرهنگی فزود: این مؤسسه در جهت تولید نرم‌افزارهای کودک و خانواده با پایه قرآنی و مذهبی حرکت خود را آغاز کرده است.

وی با اعلام اینکه ما در بسیاری از نمایشگاه‌ها حضور یافته‌ایم، گفت: بر همین اساس محصولات و نرم‌افزارهای این مؤسسه شناخته شده است.

موسویان یادآور شد: مؤسسه فرهنگی یاسین امین در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی 2 نرم‌افزار جدید با عنوان دردانه (آشنایی مادران با کودک قبل از بارداری تا 6 سالگی) و نرم‌افزار طنین ملکوت (آموزش صوت به شکل تخصصی) ارائه داده است.

وی همچنین با اعلام اینکه این مؤسسه بیش از 55 عنوان نرم‌افزار برای ارائه در این دوره از نمایشگاه آماده کرده است، ادامه داد: نرم‌افزار «هدهد» که مربوط به آموزش 30 جزء قرآن برای نونهالان می‌شود و عطر گل نرگس از جمله نرم‌افزارهای شناخته شده این مؤسسه هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار