امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105724
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، عملیات‌های ارتش سوریه در غوط شرقی دمشق امروز شنبه نیز درحالی ادامه یافت که گروه‌های ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، عملیات‌های ارتش سوریه در غوط شرقی دمشق امروز شنبه نیز درحالی ادامه یافت که گروه‌های تروریستی مستقر در این منطقه تلاش دارند، پس از شکست بزرگ‌اشان در شهرک «ملیحه» و از دست دادن آن، بار دیگر با تنظیم صفوف، خود را باز یابند.

براساس گزارش‌های رسیده از این منطقه بیش از 35 تروریست مسلح در عملیات‌ نیروی هوایی ارتش سوریه و هدف گرفته شدن مقرها و مراکز تجمع آنها در شهرک «عربین» در غوط شرقی دمشق به هلاکت رسیدند.

یک منبع میدانی سوری در این ارتباط توضیح داد که پس از این عملیات‌ها و ضربات وارده به گروه‌های تروریستی، اختلافاتی میان آنها درباره سرنوشت‌اشان در شهرک‌های عربین، دوما، مرج السلطان، زبدین و عین ترما بروز کرده است که باید آن را ناشی از استراتژی موفق ارتش سویه دانست که موجب شده هر روز موفقیت و پیروزی جدیدی را در این منطقه محقق کند و موجب تشدید و تعمیق اختلافات میان آنها شود.

به گفته این منبع میدانی سوری حدود 200 تروریست مسلحی که از شهرک «ملیحه» از طریق مزارع و کشتزارهای همجوار زبدین فرار کرده بودند، تلاش داشتند، بار دیگر به آن باز گردند که تماما در دام ارتش سوریه گرفتار آمده و به هلاکت رسیدند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها