امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105728
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، عملیات‌های ارتش سوریه امروز شنبه نیز در مناطق و شهرک‌های مختلف غوطه شرقی دمشق ادامه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، عملیات‌های ارتش سوریه امروز شنبه نیز در مناطق و شهرک‌های مختلف غوطه شرقی دمشق ادامه یافت و طی آن مواضع و مقرهای گروه‌های مسلح از جمله شهرک‌های عربین، دوما، مرج السلطان، زبدین و عین ترما هدف یگان توپخانه و نیروی هوایی ارتش سوریه قرار گرفت.

این درحالی است که نیروهای پیاده نظام ارتش سوریه نیز در مزارع زبدین با عناصر مسلحی که از شهرک ملیحه فرار کرده بودند، درگیر شده و شماری از آنها را به هلاکت رساندند. 

در «حرستا» و به طور مشخص منطقه اداره مرکبات امروز برای روز دوم شاهد درگیری‌های گسترده میان نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح ارتش سوریه بود.

در «عین ترما» ارتش سوریه در تدارک آزادسازی کامل کارخانه «المطاط» به موازات انهدام مواضع گروه‌های مسلح در دشت عین ترما هستند، این درحالی است که نیروهای ارتش سوریه مواضع خود در کارخانه داروسازی «تامیکو» میان دو شهرک جسرین و ملیحه را پس از آزادسازی آن در روز گذشته مستحکم کرده و به سمت منطقه جسرین در شمال شرقی ملیحه در حرکت هستند.

در شهر «جوبر» نیز نیروهای ارتش سوریه تعدادی از مراکز تجمع عناصر مسلح وابسته به گروه تروریستی موسوم به «جیش الاسلام» به سرکردگی «زهران علوش» را هدف گرفته و شماری از این تروریست‌ها را به هلاکت رسانده و زخمی کردند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها