امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105751
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
«خالد الشماع»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، خواستار آن شد که دولت آینده سوریه به ...

«خالد الشماع»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، خواستار آن شد که دولت آینده سوریه به مسئولیت‌های خود در برابر چالش‌هایی که این کشور با آن مواجه است، عمل کند و دولتی جنگی در گفتار و عمل و نقطه آغاز بر بنای آینده کشور باشد.

الشماع تاکید کرد: «وائل الحلقی» پیشتر تلاش کرد، انسجام و یکپارگی دولت سوریه را حفظ کند و دولتش توانست با وجود تمام مشکلات و چالش‌ها، از جمله انواع مجازات‌ها و تحریم‌ها موفق عمل کند.

این نماینده پارلمان سوریه افزود: دولت جدید سوریه باید ادامه دهنده سیاست‌های دولت گذشته در مقابله با بحران سوریه و همچنان در مبارزه با تروریسم با قدرت در کنار ارتش این کشور و پشتوانه و مامن دستگاه نظامی باشد، چون این دستگاه بیش از هر دستگاه و موسسه دیگری نیاز به حمایت دولت دارد تا به مقابله خود با گروه‌های تروریستی و دفاع از کشور ادامه دهد.

الشماع ادامه داد:‌ افزون بر آن مردم سوریه طی سه سال و نیم گذشته با مشکلات و سختی‌های بسیاری مواجه بودند، به همین دلیل انتظار دارند، دولت جدید تا جای ممکن نیازهای اساسی آنها را به ویژه در خصوص قشر آسیب پذیر جامعه برآورده کند.

اگرچه الشماع بر این باور است که نباید بیش از توان و قدرت دولت از آن انتظار داشت، چون محاصره و تحریم شدید اعمال شده بر سوریه دست دولت را در بسیاری از امور بسته است.

این نماینده پارلمان سوریه با ابراز خوش بینی نسبت به مرحله جدیدی که سوریه پیش رو دارد، گفت: پیروزی‌های ارتش سوریه بازتاب‌ها و تاثیرات مثبت بسیاری بر روحیه معنویات مردم گذاشته و آنها را به تکاپوی بیشتر برای بنای آینده‌ای روشن وامی‌دارد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها