امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105761
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بخش رسانه‌ای مؤسسه انتشاراتی روایت فتح در دومین نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بخش رسانه‌ای مؤسسه انتشاراتی روایت فتح در دومین نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب اسلامی حضور خواهد داشت و به ارائه محصولات فرهنگی خود می‌پردازد.

مؤسسه انتشاراتی روایت فتح در این نمایشگاه به ارائه محصولات رسانه‌ای خود با 20 درصد تخفیف خواهد پرداخت که این تخفیفات شامل مستندات داخلی، خارجی و مستندهای سیدمرتضی آوینی خواهد شد.

گفتنی است، این انتشارات علاوه بر ارائه 20 درصد تخفیف نمایشگاهی در نظر دارد تا به هر فردی که تا سقف 20 هزار تومان از غرفه روایت فتح خرید دارد، یک بن تخفیف 20 هزار تومانی برای خرید از فروشگاه کتاب روایت فتح ارائه دهد که این بن تخفیف برای اعضای باشگاه مخاطبان روایت فتح به صورت رایگان خواهد بود.

به گفته حسن علایی مدیرعامل مؤسسه انتشاراتی روایت فتح، ارگان‌ها و مراکزی که تمایل به تکمیل آرشیو خود دارند، می‌توانند در نمایشگاه ثبت‌نام کرده و از تخفیف و شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

گفتنی است، علاقه‌مندان محصولات رسانه‌ای مؤسسه انتشارات روایت فتح را می‌توانند در     مشاهده
کنند.
بر اساس این گزارش، نمایشگاه «رسانه دیجیتال انقلاب اسلامی» از یکم لغایت هفتم شهریور سال جاری در قالب 300 غرفه در بوستان گفتگو برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار