امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10578
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۷
تعداد بازدید: 60
احسان سلامی مسئول ساخت فیلم تبلیغاتی غلامعلی حدادعادل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ساخت فیلم ...

احسان سلامی مسئول ساخت فیلم تبلیغاتی غلامعلی حدادعادل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ساخت فیلم تبلیغاتی غلامعلی حداد عادل اظهارداشت: چند کارگردان صاحب نام به دکتر حدادعادل پیشنهاد ساخت فیلم را داده بودند اما با توجه به اینکه ایشان از سال 71 و با تأسیس مدارس فرهنگ زحمات زیادی کشیده‌اند ما پذیرفتیم که ساخت فیلم را انجام دهیم.

وی ادامه داد: بنده از فارغ‌التحصلان مدرسه فرهنگ هستم و اکنون در بخش تولید و مستند فعالیت می‌کنم.

وی اضافه‌کرد: با اینکه ما گفته بودیم از کارگردان‌های مطرح استفاده کنند ولی آقای حداد نپذیرفت، از این رو ما هم برای ادای دین زحماتی که ایشان کشیده بود کار ساخت فیلم را آغاز کردیم.

سلامی با بیان اینکه فیلم تبلیغاتی آقای حداد عادل در مرحله تولید و تدوین قرار دارد، خاطرنشان کرد: فیلم به نتیجه مطلوب نزدیک شده و تا روز مقرر یک مستند خوب از زندگی آقای حداد عادل ساخته می‌شود که بر پایه دولت «تقوا وتدبیر» است.

 همچنین سجاد نجفی یکی دیگر از سازندگان این فیلم گفت:‌ما از  فارغ‌التحصیلان دوره‌های میانی مدرسه فرهنگ بودیم و حال که این فرصت فراهم شده با توجه به زحمتی که دکتر حداد برای ما کشیده، سعی کردیم ادای دین ‌کنیم.

وی ادامه داد: فیلم آقای حداد در قالب مستند توسط فارغ‌التحصیلان این مدرسه که وارد عرصه مستند شده‌اند، ساخته می‌شود و ایشان پذیرفت به جای هزینه‌های زیاد، چنین فیلمی ساخته شود.

نجفی با بیان اینکه تقریبا در مراحل آخر فیلم‌برداری هستیم، گفت: همه کاندیداها باید ، سه‌شنبه 10 صبح فیلم خود را به صدا و سیما ارائه دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این فیلم سعی کردیم برای کلیت دولت تدبیر و تقوا المان‌های مصور را پیدا کنیم و سعی کردیم مستند خوب و قدرتمندی باشد.

به گزارش فارس فیلم تبلیغاتی حدادعادل را جمعی از فارغ‌التحصیلان دبیرستان فرهنگ خواهند ساخت؛ 40 نفر از فارغ‌التحصیلان دبیرستان‌های دخترانه و پسرانه فرهنگ اعضای تیم رسانه‌ای حداد عادل هستند.

دکتر غلامعلی حداد عادل مؤسس مدارس پسرانه و دخترانه فرهنگ است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها