امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105782
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، عبدالرضا دادفر ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمانشاه اظهار داشت: در راستای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، عبدالرضا دادفر ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمانشاه اظهار داشت: در راستای برگزاری دهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی از برجسته‌ترین داوران بهره گرفته شده است.

وی به جایگاه علمی بالای داوران این جشنواره اشاره کرد و بیان داشت: بیش از 12 تن از اساتید اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان کرمانشاه در داوری مقالات شرکت داشتند.

دادفر با بیان اینکه کمترین درجه داوران دارای مدرک کارشناسی ارشد با داشتن افتخارات کشوری هستند، گفت: 34 داور در رشته‌های هنری به لحاظ دارا بودن درجه علمی آکادمیک و غیر آکادمیک و کسب افتخار از جشنواره‌های وابسته، داوری آثار را انجام دادند.

رئیس کمیته داوری دهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: آثار به تعداد داورهای مشخص شده برای هر رشته داوری و مقالات نیز کدگذاری شده‌اند.

وی با اشاره به حضور 400 مهمان و داوران ممتاز بین‌المللی در این جشنواره، خاطر نشان کرد: این جشنواره یک حضور فرهنگی و قرآنی است که در حوزه معرفی توانش‌های فرهنگی استان نقش بسزایی دارد.

دادفر افزایش روحیه خردمندی در بین دانشگاهیان، به‌روز شدن اطلاعات قرآنی و به عرصه کشاندن و محور قرار دادن قرآن کریم که مورد غفلت قرار گرفته را از مهمترین برکات جشنواره فوق عنوان کرد.

وی قرآن را فرهنگ‌ساز و انسان‌ساز خواند و بیان داشت: فرهنگ نیز از عناصر تمدن‌ساز است که در سایه قرآن و توجه به پیام‌های زندگی‌بخش این کلام الهی می‌توان جامعه‌ای سالم داشت.

رئیس کمیته داوری دهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی بیشترین آثار ارسالی به این جشنواره را مربوط به استان تهران دانست و گفت: 600 نفر نیز از استان کرمانشاه در مرحله استانی شرکت کردند.
انتهای پیام/2700/الف30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار