امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105783
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود فلاح پرویزی با اعلام این خبر گفت: مشارکت صد در صدی مردم در تولید بخشهای مختلف برنامة «یک برش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود فلاح پرویزی با اعلام این خبر گفت: مشارکت صد در صدی مردم در تولید بخشهای مختلف برنامة «یک برش زندگی» و پیش از آن در «یکی بود یکی نبود»، تجربة با ارزشی را برای تلویزیون به وجود آورد و به اعتقاد من این برنامه در آینده ای نه چندان دور، جدی­ترین و پیشروترین برنامة تعاملی و مخاطب­محور در ایران خواهد بود.

تهیه­ کننده جدید برنامه «یک برش زندگی» خاطرنشان کرد: هم اکنون یکصد و چهل و هفت خبرنگار افتخاری از نقاط مختلف کشور با این برنامه همکاری می­کنند و صدها نفر هم به طور پراکنده فیلم، عکس و داستان برایمان ارسال می­کنند. این نشان می دهد نگاه امروز ما به «یک برش زندگی»،نگاه به یک برنامة هویت­دار و با شناسنامة مشخص است که از فرصت با ارزش همراهی جمع کثیری از هموطنان عزیز از سراسر کشور برخوردار است.

محمود فلاح پرویزی که پیش از این تهیه کنندگی برنامه­های «راه سوم» و «120 پرچم» را برای شبکه دو سیما به عهده داشت، افزود: بدون شک مسیر طی شده تا به امروز، مسیری روشن بوده و امیدوارم با همدلی گروهی و گسترده­تر شدن چتر این برنامه در سراسر کشور، حرکت رو به رشد آن همچنان ادامه یابد.

وی افزود: ایده­هایی برای پرجمعیت ­تر شدن خانواده «یک برش زندگی» داریم و تمهیداتی هم برای جذاب­تر شدن برنامه اندیشیده­ایم ولی در اینجا وظیفة خود می­دانم از همة کسانی که تا به امروز در رشد و بالندگی این برنامه مؤثر بوده­اند، صمیمانه سپاسگزاری کنم.

تهیه کننده این برنامه ابراز کرد: مخاطبان و کلیه علاقه مندان به ارسال تصاویر و فیلم می توانند عکسها و فیلمهای خود را با موضوع روز و هفته دختران و میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) از طریق پست الکترونیکی برنامه به آدرس info@1-bz.irارسال نمایند. همچنین راههای ارتباطی با این برنامه سامانه پیامکی 30000207 و سایت برنامه به آدرس www.1-bz.irمی‌باشد.

یک برش زندگی کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که از 21 دی سال گذشته به تهیه کنندگی سمانه فراهانی به روی آنتن رفت . این برنامه از شنبه اول شهریور به تهیه کنندگی محمود فلاح پرویزی همچون گذشته از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 با اجرای امیر رضایی از شبکه دو سیما پخش می شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها