امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105785
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرحیم سعیدی راد، شاعر آیینی کشورمان، با اشاره به این که دو مجموعه شعر تازه آماده انتشار دارد، اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرحیم سعیدی راد، شاعر آیینی کشورمان، با اشاره به این که دو مجموعه شعر تازه آماده انتشار دارد، اظهار کرد: در حال جمع آوری مجموعه‌ای از شعرهای سپید و کوتاه خود هستم که این مجموعه در مرحله بازبینی و ویرایش نهایی به سر می‌برد؛ البته هنوز ناشری برای چاپ این آثار پیدا نکرده‌ام.

وی ادامه داد: این مجموعه شامل بیش از 300 شعر کوتاه با مضامین مختلف همچون اجتماعی، آیینی و... است و متفاوت بودن مضامین آن نیز به این دلیل است که در سال‌های مختلف زندگی‌ام سروده شده‌اند. برخی از این اشعار پیش‌تر در وبلاگ شخصی‌ام منتشر شده است و بسیاری از آن‌ها نیز برای نخستین بار به چاپ می‌رسد.

سعیدی راد با بیان این که در این مجموعه شعر، اشعار با قالب‌های سپید کوتاه و هایکو آورده شده است، عنوان کرد: حدود 100 اثر از این مجموعه شعر، به اشعار هایکو اختصاص دارد.

* نامه‌های عاشقانه یک شاعر به امام زمان (عج)

این شاعر آیینی کشورمان همچنین از آماده چاپ بودن مجموعه نثر ادبی‌اش خبر داد و گفت: گزیده‌ای از نامه‌های عاشقانه و عارفانه‌ام را توسط نشر هزاره ققنوس منتشر می‌کنم. مخاطب این نامه‌ها آسمانی هستند و برخی از آن‌ها خطاب به امام زمان (عج) نوشته شده‌اند.

عبدالرحیم سعیدی راد متولد 1345 دزفول است. از این شاعر تا به حال مجموعه شعرهایی همچون خورشید در مشت، ساعت به وقت دلتنگی و انقلاب آیینه‌ها منتشر شده و هم اکنون نیز وی دبیر جشنواره سراسری شعر کوتاه هزاره است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها