امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105795
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این کنسرت قطعاتی در گونه موسیقی کلاسیک با اجرای آثاری از موتزارت، راخمانینف و شوبرت برای علاقه‌مندان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این کنسرت قطعاتی در گونه موسیقی کلاسیک با اجرای آثاری از موتزارت، راخمانینف و شوبرت برای علاقه‌مندان موسیقی اجرا می‌شود. این ارکستر که از معدود مجموعه‌های خصوصی غیر دولتی است پیش از این در قالب ارکستر زهی به اجرای برنامه می‌پرداخت اما بعد از تغییراتی که در ترکیب نوازندگان ایجاد شد گروه با تعداد نوازنده‌های بیشتر و شکلی گسترده‌تر به فعالیت خود ادامه داده است.

قطعاتی که در این کنسرت اجرا می‌شود، قطعاتی هستند که پیش از این در ایران و کشورهای دیگر بارها اجرا شده و این بار گروه سعی دارد با بیان نوینی از قطعات، شکل جدیدی از نحوه اجرای قطعه‌ها را به مخاطب ارائه دهد.

امیر پدرام طاهریان از جمله هنرمندانی است که تاکنون در عرصه‌های مختلف نوازندگی حضور داشته است. حضور در ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر سمفونیک سازمان صدا و سیما، ارکستر سمفونیک جوانان تهران، ارکستر مجلسی نیاوران، دبیری جشنواره رقابتی سازهای موسیقی کلاسیک از جمله فعالیت‌های وی در عرصه موسیقی است.

ارکستر سمفونیک «رسانه هنر» یکم و دوم شهریور ماه، ساعت 20 در تالار رودکی اجرا می‌شود.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار