امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1058
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 233
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرتضی تمدن در حاشیه اولین اجلاس رؤسا و کارشناسان عضو کشورهای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره افزایش نرخ کرایه‌های ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرتضی تمدن در حاشیه اولین اجلاس رؤسا و کارشناسان عضو کشورهای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره افزایش نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی اظهار داشت: فرمانداری تهران مخالفت خود را با افزایش قیمت‌های حمل‌ونقل عمومی در سال جاری اعلام کرده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در سال گذشته در سه مرحله نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی افزایش یافته است دیگر نیازی به افزایش کرایه‌ها در سال جاری نیست.

تمدن افزود: اگر قرار باشد هر چند یکبار قشر زحمت‌کش تاکسی‌رانی درخواست افزایش کرایه را داشته باشند دیگر اقشار نیز خود را محق می‌دانند.

استاندار تهران بیان داشت: اگر شورای اسلامی شهر تهران اصرار بر افزایش قیمت دارد موضوع باید توسط هیأت داوری وزارت کشور بررسی و اعلام نتیجه شود.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا با شورای شهر به تفاهم برای افزایش کرایه‌ها می‌رسید گفت: به این تفاهم نخواهیم رسید.

تمدن درباره انتخابات شورای اسلامی در شهرستان ری اظهار داشت: ثبت‌نام از کاندیدای شورای شهر از امروز آغاز می‌شود و تا یکم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تا 28 اردیبهشت فرصت خواهیم داشت صلاحیت داوطلبان را بررسی و به آنها اعلام کنیم و پس از رسیدگی به اعتراضات و شکایات احتمالی تبلیغات این دوره آغاز می‌شود.

تمدن با بیان اینکه تعداد کاندیدای شوراها در شهر تهران به 31 نفر عضو خواهد رسید گفت: در خصوص انتخابات در ری تا این لحظه قانونگذار ما را مکلف کرده که انتخابات جداگانه برگزار شود.

وی بیان داشت: اگر مصوبه اخیر مجلس به تأیید شورای نگهبان برسد در ری انتخابات جدا از تهران نخواهیم داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها