امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105811
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 110
حسن کرباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد آخرین وضعیت ثبت‌نام شاغلان خارج از کشور اظهار داشت: افراد واجد ...

حسن کرباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد آخرین وضعیت ثبت‌نام شاغلان خارج از کشور اظهار داشت: افراد واجد شرایط دریافت گواهینامه شغلی که در خارج از کشور شاغلند، با ارائه مدارک مورد نظر می‌توانند تقاضای خود را در سامانه مربوطه ثبت کنند.

رئیس هیأت مدیره کانون انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی افزود: همچنین متقاضیان اشتغال در خارج از کشور با مراجعه به سایت اینترنتی انجمن می‌توانند با کشورهای متقاضی نیروی کار و شرایط مد نظر آنها آشنا شوند و درخواست خود را ثبت کنند، سپس بانک اطلاعاتی افراد در اختیار کاریابی‌های بین‌المللی قرار می‌گیرد و متقاضیان برای طی مراحل بعدی به کاریابی‌ها فراخوان می‌شوند.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط کشور عراق اعزام نیروی کار به اقلیم کردستان عراق متوقف شده است، افزود: کاریابی‌های بین‌المللی در حال بررسی شرایط اعزام نیروی کار ساده و ماهر به کشور ترکیه هستند.

کرباسی با بیان اینکه ارتباط ایران با سایر کشورها برای اعزام نیروی کار رو به پیشرفت است، ادامه داد: در 5 ماه ابتدای امسال میزان اعزام نیروی کار به خارج از کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل 15 درصد افزایش یافته است.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها