امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105822
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک درباره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر گفت: 2 هزار دانشجو ...

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک درباره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر گفت: 2 هزار دانشجو در 9 رشته ورزشی به رقابت می‌پردازند که این موضوع به توسعه ورزش دانشگاه و همچنین قهرمانی کمک می‌کند. خیلی از قهرمانان ما دانشجو هستند اما آنچه مهم است این است که در ورزش دانشگاهی بحث سلامت مطرح است.

هاشمی در پاسخ به این سؤال که نگاه کمیته برای توسعه ورزش دانشگاهی چیست، عنوان کرد: برای اولین بار در تاریخ ورزش کشور در کمیته ملی المپیک که ورزش دانشگاهی عضوی هم در مجمع دارد یک ردیف بودجه‌ای برای فدراسیون ورزش‌ دانشگاهی پیش‌بینی شده است.

رئیس کمیته ملی المپیک درباره اینکه به بازی‌های آسیایی نزدیک می‌شویم و پیش‌بینی شما چیست، اظهار داشت: هنوز برای ارزیابی و پیش‌بینی زود است. کاروان ورزشی ایران روند خوبی دارد و ما نزدیک به اعزام نقطه‌نظراتمان را اعلام می‌کنیم. امیدوار هستیم بهتر از گوانگجو نتیجه بگیریم.

هاشمی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه پولادگر در نشست خبری گفته نمی‌توانیم نتایج گوانگجو را تکرار کنیم و تکواندو یکی از امیدهای مدال است نظر شما در این باره چیست، تصریح کرد:‌ ما فرصت‌هایی در اختیار فدراسیون‌ها قرار دادیم تا صحبت کنند. نتیجه فدراسیون‌ها نتیجه کاروان است. ما هم به صحبت‌های آنها احترام می‌گذاریم. پاسخگویی نیز از جانب آنها خواهد بود. نباید نگران بود. برد و باخت در ورزش وجود دارد. پولادگر کمی محتاطانه صحبت می‌کند.

انتهای پیام/د

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها