امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105823
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ سیدمحمود علیزاده‌ طباطبایی پیش از ورود به دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ سیدمحمود علیزاده‌ طباطبایی پیش از ورود به دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه معمولا دادگاه تجدیدنظر حضوری برگزار نمی‌شود.

وی با اشاره بر اینکه ما همچنان معتقدیم جرمی واقع نشده، اظهار داشت: به نظر ما باید در مرحله دادسرا و با توجه به نامه لاریجانی قرار منع تعقیب صادر می‌شد ولی این اقدام انجام نگرفت.

علیزاده تصریح کرد: دادگاه حکم 6 ماه حبس صادر کرده که به مدت دو سال تعلیق شده است و ما تصور می‌کنیم که دادگاه توضیحاتی لازم دارد که باید آن را ارائه دهیم و حکم برائت بگیریم.

علیزاده‌ طباطبایی در پاسخ به این پرسش که آیا حضور خانواده فاطمه هاشمی در جلسه دادگاه تجدیدنظر علت خاصی دارد؟ خاطرنشان کرد:‌ دادگاه غیرعلنی نیست و هرکسی می‌تواند در این دادگاه حضور پیدا کند و مادر و برادر خانم هاشمی نیز در این دادگاه ایشان را همراهی می‌کنند.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا حکم 6 ماهه اجرا می‌شود گفت: حکم شش ماهه حکم تعلیقی است و احکام تعلیقی اجرا نمی‌شوند، ما به این حکم اعتراض داریم و معتقدیم باید شکسته و حکم برائت صادر شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها