امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105837
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۳
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اوراق امتیاز تسهیلات خرید مسکن برای خرید خانه توسط متقاضیان هم‌اکنون در فرابورس ایران به

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اوراق امتیاز تسهیلات خرید مسکن برای خرید خانه توسط متقاضیان هم‌اکنون در فرابورس ایران به بیش از 90 هزار تومان و حتی در محدوده 100 هزار تومان فروخته شد.

این اوراق درحالی در هر برگه به محدوده 100 هزار تومان رسیده است که پیش از این بین 35 تا 40 هزار تومان بود و کمتر به لحاظ مالی متقاضیان را متقبل هزینه می‌کرد.

افزایش سرسام‌آور قیمت اوراق تسهیلات خرید مسکن در فرابورس صدای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را نیز درآورده و در این زمینه تذکرهای پیاپی به مدیران مربوطه دادند.

در این باره سید مهدی هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در مورد افزایش پیاپی قیمت‌ اوراق تسهیلات خرید مسکن به مسئولان وزارت راه و شهرسازی تذکر داده‌ایم، گفت: سیاستی که دولت در پیش گرفته علی‌رغم اینکه سیاست‌های کلی بخش مسکن را اعلام نکرده است، در آینده موجب افزایش قیمت مسکن خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس اسلامی با اشاره به افزایش قیمت اوراق تسهیلات خرید مسکن در فرابورس تاکید کرد: این افزایش قیمت موجب اعمال فشار هزینه‌ بیشتر به مردم شده است که باید فورا درباره آن چاره‌جویی شود.

هاشمی شرایط فعلی بازار مسکن را رکودی عنوان کرد و گفت: در شرایطی که بازار مسکن در رکود قرار دارد، افزایش قیمت اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس، هزینه‌های اضافی به مردم و زوج‌های جوان تحمیل می‌‌کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا وزیر راه و شهرسازی در جلسه سه‌شنبه کمیسیون عمران در خصوص افزایش قیمت اوراق تسهیلات خرید مسکن، پاسخگوی نمایندگان ملت خواهد بود.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها