امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105847
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۳
تعداد بازدید: 26
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک طی احکامی جداگانه، امیدوار رضایی را  به سمت رییس ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک طی احکامی جداگانه، امیدوار رضایی را  به سمت رییس کمیته «تاثیر سبک زندگی در سلامت» و  محمدرضا واعظ مهدوی را به سمت رئیس کمیته «نقش اقتصاد در سلامت» منصوب کرد.
متن احکام صادره به شرح زیر است:
استاد گرامی جناب آقای امیدوار رضایی
سلام علیکم
نظر به تخصص، درایت و سوابق مدیریتی ارزنده جنابعالی در مسایل نظری و عملی موضوع سلامت، به عنوان رئیس کمیته "تاثیر سبک زندگی در سلامت"منصوب می‌شوید.

امید است با توکل بر پروردگار یکتا و تلاش جنابعالی در راستای ابلاغ سیاست‌های کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری شاهد اجرای هرچه بهتر این سیاست‌ها و برنامه‌ریزی جهت دستیابی به چش‌انداز 1404 و تحقق اهداف عالیه جمهوری اسلامی ایران به خصوص در امر سلامت باشیم.

استاد گرامی جناب آقای محمدرضا واعظ مهدوی
سلام علیکم
نظر به تخصص، درایت و سوابق مدیریتی ارزنده جنابعالی در مسایل نظری و عملی موضوع سلامت، به عنوان رئیس کمیته "نقش اقتصاد در سلامت"منصوب می‌شوید.

امید است با توکل بر پروردگار یکتا و تلاش جنابعالی در راستای ابلاغ سیاست‌های کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری شاهد اجرای هرچه بهتر این سیاست‌ها و برنامه‌ریزی جهت دستیابی به چشم‌انداز 1404 و تحقق اهداف عالیه جمهوری اسلامی ایران به خصوص در امر سلامت باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها