امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105879
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۳
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، هر روز بر روند درگیری‌ها در ریف شمالی لاذقیه و رویارویی نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، هر روز بر روند درگیری‌ها در ریف شمالی لاذقیه و رویارویی نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های تکفیری داعش و جبهه النصره افزوده می‌شود و ارتش سوریه تحرکات آنها را به دقت زیر نظر دارند و مراکز تجمع و مقرهای آنها را هدف قرار داده و منهدم می‌کنند.

در شهرک «دورین» یگان‌های ارتش سوریه یک گروه تروریستی که به منطقه «جب الاحمر» در حرکت بود، را هدف گرفت و ضمن منهدم کردن خودروهای مجهز به تیربارهای سنگین و حامل تجهیزات نظامی آنها ده‌ها تروریست را به هلاکت رسانده و زخمی کردند.

این درحالی است که نیروهای ارتش سوریه با انجام عملیات‌هایی علیه شهرک‌های «المریج» و «السلمی» مقرهای گروه‌های تروریستی و خودروهای نظامی آنها را منهدم کردند.

در شهرک «کتف الرمان» نیز یگان‌های ارتش سوریه یک گروه مسلح را هدف گرفتند و تمام عناصر آن را به هلاکت رساندند و عملیات‌های ارتش سوریه در شهرک «غمام» انهدام سکوهای پرتاب موشک گروه‌های مسلح به شهر لاذقیه و اطراف این شهر را در پی داشت.

در شهرک «الدویرکیه» نیروی هوایی ارتش سوریه یک کاروان گروه‌های مسلح متشکل از سه خودرو حامل تجهیزات نظامی و انواع سلاح و تعدادی موتور سیکلت راهدف گرفتند و ضمن منهدم کردن آنها، تمام عناصر موجود در آن را به هلاکت رساندند.

این درحالی است که کمین نیروهای ارتش سوریه در بزرگراه لاذقیه- اریحا در نزدیکی شهرک النحله هلاکت تمام عناصر یک گروه تروریستی را درپی داشت.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها