امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105898
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست دبیران استانی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حضور دبیران استانی برگزار ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست دبیران استانی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حضور دبیران استانی برگزار شد.

دبیران جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان نشست فصلی خود ضمن تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و اعلام تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در آستانه سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) رئیس مذهب تشیع با تاسی از روح بلند آن امام همام با خط ولایت و امامت تجدید میثاق کرده و با صدور بیانیه‌ای نکاتی را در این مقطع زمانی بعنوان دیدگاههای خود مطرح کردند که در ادامه می‌آید:

1)ما معتقدیم گفتمان اصلی انقلاب اسلامی توسط مقام عظمای  ولایت مطلقه فقیه تدوین و شکل می¬گیرد و همه مسئولین، جریانها، شخصیت¬های حقیقی و حقوقی موظفند این گفتمان را ترویج و تبلیغ نمایند و در چارچوب همین گفتمان حرکت کنند. امروز به فرموده رهبر فرزانه انقلاب، گفتمان غالب «گفتمان پیشرفت و عدالت» است. لذا تمام برنامه ها و اقدامات و فعالیت ها می بایست برای تحقق این گفتمان باشد. امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به رغم فشارهای بین المللی، دارای انسجام و ثبات داخلی است و در سطح بین المللی گفتمان انقلاب اسلامی بستر بیداری اسلامی و مقاومت اسلامی در مقابل استکبار جهانی را فراهم کرده است. همه وظیفه داریم این گفتمان را نهادینه کرده و بستر رشد معنوی و مادی انسانها را فراهم کرده و کشوری در تراز مکتب اسلام از بعد اقتصادی، معنوی، سیاسی و اجتماعی بسازیم.

2)ما حمایت جدی خود را از مقاومت سلحشورانه و عاشقانه و افتخارآمیز مردم مقاوم غزه اعلام نموده و از مردم شریف ایران اسلامی میخواهیم ضمن محکوم کردن حرکت وحشیانه و کودک‌کشی رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار از ارسال هرگونه کمک مادی و معنوی کوتاهی نکنند؛ ما و هواداران جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی آماده هستیم به اذن رهبری هرگونه فداکاری و اقدامی که  در رابطه با حمایت ازمردم غزه نیاز باشد انجام دهیم.

3)ضمن اعلام حمایت از دولت محترم در راستای تلاش برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور و فراهم شدن وضعیت معیشت مناسب تر برای آحاد مردم با توجه به محتوای بسته مقابله با رکود اقتصادی که اخیرا ارائه شد و بروز آشکار نگاه لیبرالیسم اقتصادی و باز تجویز نسخه های صندوق بین المللی پول در این بسته نسبت به دمیدن دوباره روح اقتصاد لیبرالیستی در تن رنجور اقتصاد ملی ابراز نگرانی می کنیم.

4) توجه به اصول «عزت، حکمت، مصلحت» در مذاکرات هسته ای و اتخاذ مواضع در شان نظام جمهوری اسلامی مورد تاکید و انتظار است که ایران اسلامی امروز دست بالای خویش را به عنوان قدرت منطقه ای و چهره تاثیرگذار بین المللی در همه معادلات منطقه ای و بین المللی به اثبات رسانده است همچنین عدم عقب نشینی و مسامحه بر سر حقوق بنیادین ملت در دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای در سطح صنعتی و بهره‌مند شدن مردم از دستاوردهای علمی و قابل لمس آن را خواستاریم. 

5)از دولت محترم درخواست داریم ضمن دوری از حاشیه ها و فاصله گرفتن از جریان هایی که سابقه مناسبی در مواجهه با آرمان های انقلاب اسلامی ندارند، توان و انرژی خویش را مصروف رسیدگی به دغدغه های اقتصادی و معیشتی و بویژه نارسایی‌های فرهنگی جامعه نمایند.

6)ضمن تشکر از مجلس برای برخورد قاطع و در شان نمایندگان ملت همیشه در صحنه با جریان وابسته به فتنه که سودای نفوذ به فضای علمی کشور و انحراف دانشگاهها از مسیر توسعه علمی کشور را داشت امیدواریم تعامل مناسب و همه جانبه مجلس و دولت در راستای پیشبرد منافع مردم و نظام جمهوری اسلامی تداوم به نحو احسنت داشته باشد.

7)از کلیه احزاب، جمعیت ها، گروهها، شخصیت ها و افرادی که دل در گرو اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی دارند و زیر چتر اصول‌گرایی جمع شد‌ه‌اند درخواست داریم با حفظ وحدت هوشیارانه و آگاهانه در همه صحنه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حضور داشته و توان خویش را صرف پیشبرد کشور به سوی گفتمان پیشرفت و عدالت کنند.

انتهای پیام/                            

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار