امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105899
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز یک‌شنبه مجلس گفت: آمریکا بعد از شکست اولیه نقشه خاورمیانه یا منطقه غرب آسیا با استفاده از ابزار جنگی و سیاسی در پی ایجاد ناامنی و کشتار مسلمانان منطقه و کاشتن بذر کینه‌های مذهبی است.

وی افزود: هوشیاری مسلمانان اعم از شیعه و سنی می‌تواند این نقشه را ناکام گذاشته و ماشین جنگی مزدوران دست‌پرورده آمریکا را متوقف کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این میان هنوز هم برخی می‌اندیشند که دشمنی خناسان عالم با ایران ناشی از عملکرد این ملت است. آنان نمی‌خواهند بپذیرند که ذات و خوی استکبار بر دشمنی با جبهه حق و منابع ملت‌ها استوار است. دلیل آن هم این است که اگر بپذیرند ذات استکبار بر چپاول و تجاوز بنا شده است باید در مقابل آن تجهیز شوند و با مدیریت و رفتار جهادی با کفتر درگیری شوند.

بیرانوند خاطرنشان کرد: کسالت و تنبلی و احیانا واهمه سم مهلکی است که مانع جهاد در برابر استکبار می‌شود. رفتار جهادی مانع از اشرافی‌‌گری و زندگی مسرفانه است. آنان که از جهاد در راه خدا و منافع ملت طفره می‌روند دنبال ارتزاق اشرافی از جیب فقرای جامعه هستند.

وی افزود: حال که دشمنان ما را رها نمی‌کنند چاره کار تقویت ساخت درونی نظام و کسب قدرت است زیرا اگر قدرتمند و توانمند نباشیم مورد تاخت و تاز واقع خواهیم شد و زور خواهیم شنید.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: نمایندگان بر اساس سوگندی که یاد کرده‌اند باید از منافع و مصالح جامعه دفاع کنند ولو اینکه مورد هجمه تبلیغاتی قرار گیرند.

وی اضافه کرد: قصد نمایندگان از بحث استیضاح و طرح سوال پیراستن دولت از آنچه که برای دولت‌ها حاشیه‌ساز و برای ملت خسارت‌بار می‌شود، است.

وی افزود: ملتی که کودتا و فتنه 88 را هیچگاه از یاد نخواهد برد چگونه به فتنه‌گران مجال توطئه و براندازی بدهد؟ کجای دنیا به کودتا‌گران علیه منافع ملت جایزه می‌دهند؟

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای رئیس‌جمهور زیبنده‌تر است بر سیاق سخنرانی اردبیل بر انجام وظیفه مجلس و هماهنگی قوا تکیه و تاکید داشته باشد البته آنچه که در آن خللی ایجاد نخواهد شد اسلام‌خواهی و صف واحد ملت انقلابی است که پرچمدار عقلانیت و انقلابی‌گری است.

بیرانوند خاطرنشان کرد: ملت ایران قطعا پشت تئوری‌های ذلت‌بار و تفرقه‌انگیز متوقف نخواهد شد اگر مدیری در مسیر منافع ملت و منطبق بر جهان‌بینی انقلابی آن رفتار نکند همراه ملت خواهد ماند در غیر این صورت به جای خدمت برای مردم خود ایجاد زحمت و خسارت کرده است و ما رئیس‌جمهور ایران را بر صراط عدالت و تدبیر و البته مقتدر می‌پسندیم.

وی افزود: در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی درخواست اکید ما  از جهت تاثیر در پیشگیری از موارد مشابه علنی شدن محاکمات است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: پرونده اخیر اقتصادی که از حیث اتهامات مفصل است به پرونده‌های بزرگ نفتی خسارت‌بار هم مرتبط است. با فتنه 88 به سوءاستفاده از اطلاعات و فروش اطلاعات نیز ارتباط دارد. باید دادگاه آن علنی شود تا مردم یقین حاصل کنند که برای دستگاه قضا آقازاده و غیرآقازاده فرقی ندارد و مردم ببینند نظام هزینه زندگی اشرافی قانون‌شکن را نخواهد داد.

بیرانوند در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار