امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105902
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در نطق

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز یک‌شنبه مجلس گفت: ما نماینده و عصاره ملتی هستیم که با اعتقاد به ارزش‌ها و با تعبد و تبعیت از مرجعیت دینی و ولایت مطلقه فقیه در عصر غیبت، انقلابی را با این عظمت به وجود آورده‌اند و تا پایان جان خود و فرزندانشان از ارزش‌های این انقلاب دفاع کرده‌اند و می‌کنند.

وی افزود: ما نماینده مردمی هستیم که با مقاومت خود تمام توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان داخلی و خارجی این انقلاب ارزشی را خنثی کردند که اوج سرکوبی فتنه‌ها و فتنه‌گرها در نهم دی‌ماه 1388 اتفاق افتاد که توده‌های مردمی به صورت کاروان‌ها هیأت‌های مذهبی برای دفاع از عاشورا و امام حسین علیه‌السلام و ارزش‌های انقلاب اسلامی و ولایت مطلقه فقیه به صورت دریایی خروشان به میدان آمدند و خس و خاشاک‌های فتنه را به زباله‌دان تاریخ فرستادند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: ما حق داریم در هر کجا که پای ارزشها در میان باشد به وظیفه انقلابی و اصولی خود عمل کنیم و با آموزه‌ای که قرآن از ملامت ملامت‌کنندگان بی‌بصیرت نهراسیم و همچون کوهی راسخ پاسخگوی دغدغه‌های رهبری عزیز و ملت شریف ایران باشیم.

بزرگواری خاطرنشان کرد: استیضاح اخیر که هیچ رنگ و بوی سیاسی نداشت و هیچ گروه و جریان سیاسی خاص نتوانست به آن خط‌دهی کند، از جمله وظایف قانونی و اصولی و انقلابی نمایندگان بود که به آن عمل کردند و هیچ توجهی به خط‌دهی سلطه رسانه‌ای بیگانه و رسانه‌های زنجیره‌ای معاند و افراد سبک‌مغز در استان‌ها نداشته‌ و از این پس نیز نخواهند داشت.

وی افزود: به وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش تذکر می‌دهم که حواس‌شان را جمع کنند و بیش از این تعامل دولت و مجلس را به هم نزنند و همچنین به رئیس‌جمهور متذکر می‌شوم که آیا سرپرست قرار دادن فردی بر وزارت علوم که از مجلس رأی اعتماد نگرفته و شخصاً در استعفای خود اعلام کرده به خاطر کسالت و ناراحتی قلبی نمی‌توانم میراث فرهنگی و گردشگری را اداره کنم، شایسته است؟ آیا در میان 60 هزار هیأت علمی و فرهیختگان و دانشمندان دانشگاه‌های کشور کسی نبود که به این سمت گماشته شود؟ یا تعامل با مجلس به لجبازی تبدیل شده است؟ که امیدوارم اینگونه نباشد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابی خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها