امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105909
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در تذکر آیین‌نامه‌ای اظهار داشت: 2 ویژگی که این روزها باید بیشتر از دولت مطالبه کرد، پر کاری و حلم و بردباری بیشتر در برابر مشکلات و منتقدان است.

وی افزود: کشورداری امری آسان نبوده و مشکلات کشور نیز کم نیست، باید ظرف‌ها را بزرگتر و سعه‌صدر را بیشتر کرد. با کم‌صبری و کم‌طاقتی به سرمنزل نخواهد رسید.

بذرپاش با تاکید بر اینکه با مردم باید صادقانه سخن گفت، تصریح کرد: حرف تبلیغاتی ما باید با عملمان یکی باشد چرا که این مردم صادقانه سخن گفتن را می‌پسندند، در تریبون‌ها صحبت از تمکین به رأی مردم و قانون می‌کنیم و در عمل اقدامات و کارهایی خلاف آنچه بر زبان آورده شده انجام می‌دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: من از همکاران در مجلس تقاضامندم دقت خود را بیشتر کنید، عده‌ای سعی دارند اختلافات را به داخل مجلس بیاورند و مجلس را به عناوین مختلف متهم کنند؛ مجلس عصاره نظرات مختلف کشور است و این نمایندگان هم با نظر مردم انتخاب شده‌اند، همانگونه که رئیس‌جمهور از مردم رأی می‌گیرد، نمایندگان هم از مردم رأی گرفته‌اند و امیدوارم که با مجلس آرام و متین سخن بگویند، چرا که مجلس ضعیف انتهایش دیکتاتوری است.

نماینده تهران در مجلس متذکر شد: دولت در کنار 30 – 40 روزنامه حامی و ده‌ها سایت و خبرگزاری، برخی از شبکه‌های ماهوار‌ه‌ای که از سیاست‌های دولت دفاع جانانه می‌کنند در صدا و سیما هم به صورت مداوم در حال برقراری ارتباط با جامعه است و آن وقت با مظلوم‌نمایی‌های غیرقابل‌باور می‌گویند دولت رسانه ندارد و نمی‌تواند از خود دفاع کند، تذکر ما به صدا و سیماست که چرا فرصتی برای حضور منتقدان در برنامه‌ها داده نمی‌شود و فقط تریبون یک‌طرفه دست دولت است.

این عضو هیات رئیسه مجلس بر همین اساس تاکید کرد: هر شب چند وزیر در برنامه‌های مختلف و تحت عناوین مختلف حضور پیدا می‌کنند، این خوب است ولی کافی نیست، این پیکره زمانی زیبا می‌شود که منتقدان هم نظر دهند و میدان یک‌طرفه نباشد که پیروزی در میدان یک‌طرفه پیروزی نیست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها