امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105917
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،‌ الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهوری روز یکشنبه ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،‌ الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهوری روز یکشنبه از دکتر ناصر کاتوزیان که به دلیل ابتلا به ذات الریه در بیماستان بستری است، عیادت کرد.

وی با حضور بر بالین دکتر کاتوزیان در یکی از بیمارستان‌های تهران ضمن گفتگو و احوالپرسی با وی و اعضای خانواده‌اش از رئیس بیمارستان نیز پیگیر آخرین وضعیت درمانی و رسیدگی‌ها به وی شد.

امین‌زاده ضمن ابلاغ سلام و آرزوی سلامتی رئیس‌جمهوری به کاتوزیان افزود: آقای روحانی علاقمند بودند که شخصا به عیادت جنابعالی بیایند که به دلیل فشردگی برنامه‌ها به ویژه در ایام هفته دولت مقدور نشد.

معاون حقوقی رئیس‌جمهوری ضمن آرزوی سلامتی برای کاتوزیان خطاب به وی اظهارداشت: جامعه حقوقی کشور به حضور شما نیازمند است و ما در دولت منتظر سلامتی هر چه سریع‌تر جنابعالی و کمک به دولت در دو موضوع مهم اجرای قانون اساسی و اجرای منشور حقوق شهروندی هستیم.

ناصرکاتوزیان اولین دانشجوى ایرانى است که موفق به اخذ مدرک دکتراى حقوق در ایران و دانشگاه تهران شده است.

وی همچنین جزو نویسندگان پیش نویس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پژوهش‌های ارزنده‌ای در حوزه احکام حقوقی و فقه اسلامی داشته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها