امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105923
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه امروز ...

منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای کمیسیون در این جلسه انتخاب و معرفی دو نفر از داوطلبان به صحن مجلس برای انتخاب عضو ناظر مجلس در شورای عالی معماری و شهرسازی را در دستور کار خود داشتند که بر اساس رأی کمیسیون حامد قادرمرزی و کمال علیپور برای معرفی به صحن انتخاب شدند.

وی افزود: در ادامه جلسه امروز مواد باقیمانده از طرح اصلاح قانون سازمان نظام مهندسی مطرح و مورد بررسی و تصویب قرار گرفت تا برای بررسی در صحن به هیأت‌رئیسه مجلس ارسال شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز لایحه اصلاح قانون تغییر بخشی از مقررات مالی دولت مطرح و یک ماده از این لایحه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

آرامی خاطرنشان کرد: بر اساس ماده مصوب دستگاه‌های دولتی می‌توانند اموال منقول و غیرمنقول مازاد خود را با ایجاد تغییر کاربری آنها به فروش برسانند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها