امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105931
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران؛ علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران؛ علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص جوابیه تهیه شده توضیح داد:‌ سازمان ورزش موظف است میزان تخفیف ارائه شده به دانش آموزان را به شهرداری تهران منعکس کند تا شهرداری میزان ریالی این تخفیف را به سازمان ورزش پرداخت کند.

وی افزود:‌ شورای شهر به شهرداری تهران اجازه می‌دهد 44 میلیارد تومان بودجه کمکی به سازمان ورزش پرداخت کند چرا که ما درآمد این سازمان را محدود کرده‌ایم تا مردم با قیمت‌های کمتری از اماکن ورزشی شهرداری استفاده کنند.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه تاکید کرد:‌ اگر سازمان ورزش هزینه خدماتش را مثل سازمان ورزش از مردم دریافت می‌کرد درآمد بسیار زیادی داشت اما زمانی که ما سقف درآمدی این سازمان را کاهش م‌ دهیم باید هزینه‌هایش را جبران کنیم.

احمد دنیامالی در جریان بررسی این جوابیه با اشاره به اینکه امروز دوم شهریور است و تابستان به زودی به پایان می‌رسد؛ اظهار داشت: موضوع دانش آموزان و اوقات فراعت مختص این تابستان و امسال نیست ما باید در اسناد بالادستی موضوع دانش آموزان را جدی بگیریم هم در اوقات فراعت و هم در موضوع حمل و نقل.

صلاحی با اشاره به اینکه از زمان تصویب این قانون این تخفیف برای دانش آموزان اعمال شده است؛ یادآور شد: اگر سازمان ورزش در پایان سال با کمبود بودجه مواجه شد ما آن را در اصلاحیه بودجه برای تصویب به شورای شهر ارائه می‌کنیم اما سازمان ورزش چون ماهیت شرکتی ندارد و در ساختار شهرداری تعریف می‌شود از نظر قانونی می‌تواند این تخفیف را به دانش آموزان ارائه دهد.

احمد مسجد جامعی رییس شورای اسلامی شهر تهران نیز در پایان با تاکید بر اینکه پیشنهاد دنیامالی مبنی بر دائمی کردن این تخفیف برای دانش آموزان در تابستان‌های هر سال است؛ از کمیسیون‌های مربوطه خواست این پیشنهاد را بررسی کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها