امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105934
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
مجتبی رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: طرح‌های مختلفی با همت سایر سازمان‌های ذی‌صلاح از جمله پلیس‌راه و اداره راه و ...

مجتبی رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: طرح‌های مختلفی با همت سایر سازمان‌های ذی‌صلاح از جمله پلیس‌راه و اداره راه و شهرسازی به مرحله اجرا گذاشته می‌شود که نتایج مورد انتظار را نیز در بردارد.

وی با اشاره به اینکه برای تحقق یافتن این مهم اقشار مختلف جامعه باید همکاری کنند، افزود: اجرای طرح‌های ایمن‌سازی در اولویت‌ برنامه‌های این سازمان قرار دارد که اجرای آنها در گروی تخصیص اعتبارات مورد نیاز است.

این مسئول به تدوین طرح سه ساله در این مجموعه اشاره کرد و ادامه داد: ایمن‌سازی 900 دستگاه وانت‌بار، آموزش ایمنی رانندگان وانت‌بار برای یک‌هزار و 500 نفر و ارتقای دانش فنی کنترل و نظارت پلیس‌راه در هفت پاسگاه از جمله برنامه‌های اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی به شمار می‌رود.

رحمانی با اشاره به اینکه تلاش برای ارتقای ایمنی سرنشینان، نظارت بر وسایل نقلیه مسافربری و باربری از جمله اقدامات این سازمان به شمار می‌‌رود، خاطرنشان کرد: در طرح تابستانی این اقدامات با جدیت بیشتر انجام می‌گیرد، زیرا با سفرهای ورودی و خروجی روبه‌رو هستیم.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در شاخص تعداد فوت‌شدگان موتورسوار استان رتبه 29 را دارد، تصریح کرد: آذربایجان غربی در این ارتباط از وضعیت رضایت‌بخشی برخوردار است.

وی بر ضرورت همکاری و تشریک‌ مساعی برای کاهش میزان وقوع تصادفات منجر به خسارت، جرح و کشته تاکید کرد و ادامه داد: همه سازمان‌ها باید به طور مستمر در این زمینه فعالیت و همکاری کنند.

رحمانی با اشاره به اینکه اجرای طرح ایمن‌سازی مدارس را در پیش گرفته‌ایم، خاطرنشان کرد: این طرح‌ها در مناطق مختلف استان با جدیت دنبال می‌شود و دانش‌آموزان نیز استقبال خوبی به عمل می‌آورند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی از شکل گرفتن مدیریت جهادی و عزم همگانی در اجرای برنامه‌های مختلف خبر داد و گفت: علاوه بر مسئولان کارکنان هم با چنین روحیه‌ای در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/61002/ز30/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار