امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105937
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمود گودرزی در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت در محل ورزشگاه شیرودی برگزار شد، در خصوص تفکیک حوزه ورزش و جوانان گفت: ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمود گودرزی در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت در محل ورزشگاه شیرودی برگزار شد، در خصوص تفکیک حوزه ورزش و جوانان گفت: جلسات گسترده‌ای در تمام استان‌ها داشته‌ایم و با حضور سمن‌ها مشکلات را بررسی کرده‌ایم و هم‌اکنون این مشکلات در حال پیگیری است اما این کار طولانی و دیر بازده است و مطالعات گسترده‌ای را نیاز دارد.

وی ادامه داد: من در سفرهای استانی با مشکلات حوزه جوانان از نزدیک آشنا شده‌ام به عنوان مثال در یکی از استان‌ها مردم یک شهر اذعان داشتند که سطح خودکشی بسیار بالاست و کاری که از دست ما بر می‌آمد این است که با کار میدانی مشکلات را ریشه‌یابی کنیم و هم‌اکنون با گذشت 3 ماه مشکلات ریشه‌یابی شده و گزارش‌ها تقدیم دولت شده است.

وی ادامه داد: در خصوص راه‌اندازی مراکز مشاوره کار تعیین صلاحیت‌ها انجام شده است و تعارضاتی که در دستگاه‌ها وجود دارد مطرح شده است اما باید به گونه‌ای موضوعات را پیگیری کنیم که موضوعات حوزه جوانان سرنوشت مسکن مهر را پیدا نکند.

وی افزود: یکی دیگر از مشکلات، نزاع‌های خیابانی که کارگاه‌های زیادی در این مورد برگزار شده است اما همچنان نیازمند برگزاری کارگاه‌هایی در زمینه آموزش کنترل خشم هستیم.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص افزایش ارتباط‌های نامتعارف میان جوانان در جامعه گفت: مسائل اینچنینی یک روزه نیست که بتوان برای آنها به راحتی پاسخ مناسب پیدا کرد بلکه این موضوعات در فرایند زمانی طولانی اتفاق می‌افتد و نتیجه تغییر سبک زندگی است.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: البته برخی از گزارشاتی که در این زمینه منتشر می‌شود مستند نیستند و نباید به صورت 100 درصد به آنها استناد کنیم چرا که جوانان ما جزء پاک‌ترین‌ها در کل جهان هستند و موارد موردی را نباید به کل جوانان کشور تعمیم داد.

گودرزی افزود: تقویت هویت ملی و دینی یکی از وظایف وزارت ورزش و جوانان است و ورزش می‌تواند باعث تقویت باورهای ملی و دینی شود.

گودرزی ادامه داد: خوشبختانه دولت یازدهم با عقل و استدلال کارهای خود را پیش می‌برد و طبیعی است که قدرت استقلال، قدرت غالب و برتر است و دولت مقتدر می‌تواند بسیاری از مشکلات را به خوبی حل کند.

وی افزود: در کشور ما بر حسب شرایط، نیروهای موازی زیادی وجود دارند که برخی مشکلات را ایجاد می‌کند و باید این مشکل در سطح کلان دولت و حاکمیت حل شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: من معتقد هستم در هر زمینه‌ای باید کارشناسان متخصص در آن زمینه اظهار نظر کنند و من همواره در مصاحبه‌های خود گفته‌ام که کارشناس حوزه جوانان نیستم و نمی‌توانم در این حوزه به صورت کارشناسی اظهار نظر کنم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها