امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105946
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مراغه، عیسی هاتفی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مراغه، عیسی هاتفی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فرد یا افرادی ناشناس از حساب بانکی‌ وی به صورت اینترنتی مبلغ سه میلیون ریال را سرقت کرده‌اند، موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه پرونده مقدماتی تشکیل و تحقیقات تخصصی و ویژه کارآگاهان در فضای مجازی و سایت‌های اینترنتی انجام و سرانجام مشخص شد این برداشت‌ها در چند نوبت توسط شاگردان شاکی صورت گرفته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با تکمیل شدن تحقیقات، طی هماهنگی با مقام قضایی، متهمان توسط ماموران دستگیر و به پلیس فتا منتقل شدند، اضافه کرد: در تحقیقات صورت گرفته هنگامی که آنها با مدارک مستند و ادله الکترونیکی پلیس مواجه شدند به ناچار به بزه انتسابی اقرار کردند.

هاتفی تصریح کرد: متهمان بیان داشتند با توجه به اینکه کارگر شاکی بودیم و برای وی کار می‌کردیم یکبار از غفلت شاکی استفاده کرده و اقدام به برداشت مشخصات کارت و رمز دوم کارت بانکی وی کردیم و در فرصت‌های مناسب با استفاده از دو عدد سیم‌ کارت اقدام به خرید اینترنتی شارژ همراه اول و ایرانسل جمعاً به مبلغ حدود سه میلیون ریال کردیم.

فرمانده انتظامی مراغه در پایان به همشهریان توصیه کرد: به هیچ عنوان اطلاعات کارتی خود را در اختیار افراد ثالث قرار ندهند و حتی به نزدیکان و فامیل‌های خود در این خصوص اعتماد کاذب نداشته باشند و در صورت ارائه کارت بانکی و یا اطلاعات کارتی خود به افراد ثالث در نخستین فرصت ضمن بررسی موجودی حساب، رمز اول و دوم خود را تغییر دهند.
انتهای پیام/60001/ز30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها