امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105948
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی خراسان رضوی در تشریح بزرگترین عملیات شهری مقابله با عاملان تهیه و توزیع ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی خراسان رضوی در تشریح بزرگترین عملیات شهری مقابله با عاملان تهیه و توزیع مواد افیونی در شهر مشهد گفت: این عملیات سنگین در سه مرحله به اجرا گذاشته شد.

سرتیپ بهمن امیری مقدم افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در اولین مرحله از این عملیات ضربتی 255 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و 98 منزل مسکونی متعلق به خرده فروشان مواد مخدر را نیز پاکسازی کردند که در این مرحله از عملیات 8100 عدد قرص های روان گردان و مخدر نیز کشف شد.

وی گفت: در دومین مرحله از عملیات غافلگیرانه پلیس مبارزه با مواد مخدر 91 منزل مسکونی از پیش شناسایی شده که با هماهنگی مراجع قضایی مورد پاکسازی قرار گرفت و حدود یکصد کیلوگرم انواع مواد مخدر به همراه یک هزار و 72 عدد قرص های روانگردان کشف شد.

سرتیپ بهمن امیری مقدم اظهار داشت: تیم های اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر در مرحله نهایی بزرگترین عملیات مبارزه با عاملان تهیه و توزیع مواد افیونی در مشهد با همکاری شهروندان قانون مدار، چند مرکز زیرزمینی توزیع مواد مخدر را شناسایی و به طور ضربتی مورد بازرسی قرار دادند.

در این عملیات حدود 50 کیلوگرم انواع مواد مخدر به همراه 400 عدد قرص ترامادول کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به این مطلب که 397 کیلوگرم از مواد مخدر کشف شده تریاک و بقیه از دیگر انواع مواد افیونی صنعتی بوده است گفت: تحقیقات از متهمان دستگیر شده ادامه دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها