امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105953
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از  روابط عمومی صندوق اعتباری هنر؛ از آنجا که صندوق اعتباری هنر قصد آن دارد تمامی خدمات خود را به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از  روابط عمومی صندوق اعتباری هنر؛ از آنجا که صندوق اعتباری هنر قصد آن دارد تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین به جامعه فرهنگ و هنر کشور ارائه کند لذا تمامی اعضا صندوق که قبلا نسبت به ثبت نام و عضویت در این صندوق اقدام کرده‌اند ملزم هستند در مهلت مقرر نسبت به باز ثبت نام و بهره مندی از خدمات صندوق اقدام کنند.

در راستای نیل به اهداف نوین صندوق اعتباری هنر و به منظور تکمیل و پالایش بانک اعضا، امکان دسته بندی در قالب گروه‌های تخصصی و ارائه خدمات مطلوب تر، کلیه اعضا صندوق اعتباری هنر حداکثر تا اول مهرماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت اینترنتی صندوق به نشانی  http://honarcredit.ir/ نسبت به انجام تشریفات و نام نویسی اقدام تا به موقع از خدمات صندوق بهره‌مند شوند.

شایان ذکر است از آنجا که تمامی خدمات صندوق اعتباری هنر به صورت آنلاین ارائه خواهد شد لذا متقاضیان در سراسر کشور می ‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی صندوق نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات اقدام ‌کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار