امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105965
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، محمدرضا دشتی اردکانی در خصوص عملکرد رئیس دستگاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، محمدرضا دشتی اردکانی در خصوص عملکرد رئیس دستگاه قضا اظهار داشت: اصلاح قوانین مجازات اسلامی، آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب در امور کیفری، خانواده و تعیین تکلیف ماده 18 قانون جمع آوری شعب تشخیص و اختصاص رسیدگی شکلی شعب دیوان عالی کشور از جمله اقدامات موثر ریاست قوه قضائیه درطی دوره 5 ساله اول در این سمت بوده است.

دشتی اردکانی افزود: شفافیت در امور دستگاه قضایی، ابهام زدایی از رسیدگی‌های قضایی و افزایش سطح رفاه قضات از مهم‌ترین مؤلفه‌هایی است که در دوره 5 ساله اول آیت‌الله آملی لاریجانی توجه ویژه‌ای به آنها شده است.

وی با اشاره به اینکه توجه به قضات و پرسنل دستگاه قضایی در دوران ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی در افزایش عملکرد کارآیی نیروهای این قوه بسیار تاثیرگذار بوده، تاکید کرد: آشنایی ریاست قوه با فضای مجازی و اینترنتی، توسعه دانش قضات دادگستری در آموزش این فضا و حذف بیشتر مراجعین در روند کاری قوه قضائیه در طی 5 سال اخیر نقش تاثیرگذاری را داشته است.

دشتی اردکانی خاطرنشان کرد: نظارت مستقیم برکار مجموعه قضایی با مراجعه سرزده و مستقیم به مجتمع‌های قضایی و اتخاذ مدیریت جهادی در این قوه از مهم‌ترین اقداماتی بوده که در رفع بسیاری از مشکلات مردم در مراجع قضایی و دادگاه‌ها تاثیر داشته و سبب کاهش کاغذبازی در دستگاه قضایی شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها