امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105967
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نادره نادرجاه، مسئول امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: بسیج جامعه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نادره نادرجاه، مسئول امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، این طرح را با همکاری مجتمع آموزشی، درمانی و پژوهشی روانپزشکی رازی، تا  آغاز هفته دفاع مقدس (31 شهریور) به صورت یک روز در هفته، در سایر مناطق محروم استان تهران نیز اجرا خواهد کرد.

 وی افزود: در این طرح، تیم درمانی پزشکی و توانبخشی شامل پزشک، روانشناس، مشاوره کودک، خانواده، گفتاردرمان و پرستار، اقدام به مشاوره های کودک و بزرگسال و انجام آزمایش های تشخیصی اولیه جهت ارزیابی مشکلات گفتاری، شناختی ، مشکل افت تحصیلی، بیش فعالی و عدم توجه و تمرکز  می کند و در صورت نیاز افراد به مشاوره های تخصصی، از طریق سیستم ارجاع، به کلینیک ها و مراکز درمانی دانشگاهی ارجاع داده می شوند.

 نادرجاه همچنین، مشاوره های پزشکی و سنجش فشارخون، قندخون و BMI را از دیگر خدمات طرح طلایه داران سلامت معرفی کرد که توسط تیم درمانی پزشکی به اهالی مناطق محروم ارائه می شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها